Academy of Magic

Нека магията бъде с теб!

ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

Края

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник

Female
Брой мнения : 1526
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

ПисанеЗаглавие: Края   Нед 06 Апр 2008, 20:27

И двете сте се справили добре. И двете давахте отговори, верни. Но сега, едната от вас ще вдигне купата, а другата тя ще си тръгне без купата. Хайде сега. След обективно оценяване, се оказа, че Шай Туран и Джен Стоун са се справили. Браво момичета. Дженифър, доказа ми че си старателна, добре си се справила. Шай, имам чувството че с лекота ти се отдават отварите.
Дженифър - Така според мен е осатвила следа.Ще питаш каква ще ти отговоря?Още в миналото са използвали отвари,ако не ме лъже паметта,още по времето на КИрка.С промяна на министерството,обикновенно се променя и въпроса за следата върху един маг .Отвара е много важна за един маг.Ако той/тя неможе да владее отвари е за никъде.Как иначе ще знае да спаси свои приятел,например с камък от безоар,ако въобще незнае за какво служи той.Как иначе би го лекувал с лечебна отвара,ако въобще незнае,как се прави тя.Как иначе би направил отвара за най-големия си враг,когато е наложимо.
Правя общение:Отварите са най-важната наука за един магьосник.Ако не я усвоее,няма да може да помага на приятел в беда или когато се налага да направи отрова.За мен отварите остават следа ,у мага,но ако тя е отрицателна,той е загубен.Само с един въпрос или едно движение,може да се разбере негативност или положителност има при усвояване на отварите.За това казвам на всички други магьосници да изучават усилено предмета.Според мен също така е правилно да се разглежда отварата,като следа в живота на един магьосник.Тази следа се разбира още от настроението ан човека към предмета.Ако той е настроен негативно незнам на къде ще потегли,но ако е настроен положително значи има ум в главата.Отварите са страхотна наука,за да се справяш лесно с тях ти трябва да си настроен положително, да слушаш в час и да не правиш глупости..Който обаче си мисли ,че с глупости и неслушане в клас ще успее да изкласи,жестоко се лъже.Затова, за да ви е лесно в часовете по отвари,слушайте и изпълнявайе какво ви казва учителя,в противен случай сте за никъде.

Шай - Както при приготвянето на всяка отвара магьосникът оставя своята следа в нея, по същия начин и отварите като цяло са оставили своя отпечатък в живота и развитието на магьосника. Можем да кажем това със сигурност. Всъщност отварите могат да бъдат представени като втечнени магии, но те са далеч повече, далеч по-силни. Магьосническият свят едва ли би оцелял така добре ако не бяха лечебните отвари, които са основното, което се използва при лекуване на определено заболяване или нараняване, независимо какво. Колкото и да е странно, дори отровите са дали своя принос, макар той да се свързва по-скоро с болката и Черната магия. Отварите са научили магьосниците на постоянство и концентрация повече отколкото което и да било заклинание.Те са му дали възможност да променя външния си вид и дори чувствата си, нещо, което заклинанията едва ли могат да постигнат. Естествено, че отварата е оставила следа в живота на магьосника - тя е една от основните му характеристики.

Шай - 500 точки
Джен - 450 точки.
Шай винаги е била перфектна, докато Джен в началото се бореше с Алекс да не отпадне. Шай честито. Джен - малко не ти достигна, другя път.

Това е окончателно.

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
cleopatra
Banned
Banned

Female
Брой мнения : 847
Registration date : 07.11.2007

Описание
Герой:
Особености: