Academy of Magic

Нека магията бъде с теб!

ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

Парти по пижами - Дженифър, Хестия, Вивиана, Хари

Go down 
АвторСъобщение
cleopatra
Banned
Banned

Female
Брой мнения : 847
Registration date : 07.11.2007

Описание
Герой:
Особености:

ПисанеЗаглавие: Парти по пижами - Дженифър, Хестия, Вивиана, Хари   Пон 24 Мар 2008, 21:40

Джен се сепна.Беше забравила,че ще прави парти по пижами.Отиде в стааята си,преоблече се набързо и тръгна към залата.Попътя не срещна трудности,беше късно и едва ли имаше някоя по луда душа като нея навън.БЪрзо стигна залата и я отключи.Вътре стаята беше невероятна .Всичко което си бе пожелала се бе получило.От едната страна на стаята имаше много маси с коктейли ,а до тях маси с ястия.От другата страна беше дансинга и музикантите.Имаше и няколко масички.

STRAWBERRY NIGHT
(ЯГОДОВА НОЩ) 2005 Хелзинки (Финландия)
Серджо Пезоли – Белгия
RECALL

(СПОМЕН) 2004 Лас Вегас (САЩ)
ADAM EVA

(АДАМ И ЕВА) 2003 Севиля (Испания)
SMILE
SUMMER QUEEN

(ЛЯТНА КРАЛИЦА) 2001 Рио де Жанейро (Бразилия)
BACARDI SYMPHONY

дЖИНОВЕ

Водки

Уискита

Всичко бе готово.Липсваха само гостите.Джен седна на един стол докато ги чакаше
Всеки е добре дошъл.Без покана идвайте всички.
Хайде да се позабавляваме и да забравим,поне за малко проблемие си.Да се отпуснем
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник

Female
Брой мнения : 1526
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

ПисанеЗаглавие: Re: Парти по пижами - Дженифър, Хестия, Вивиана, Хари   Вто 25 Мар 2008, 21:58

Хестия влетя в стаята. Видя Джен и я прегърна. Беше радостна, или поне изглеждаше такава...
-Джен, нали косата ми е руса - попита майлко по-сериозно момичето, своята приятелка... - Джен я прегърна, после я огледа и каза

cleopatra
Banned
Banned

Female

Описание
Герой:
Особености:

ПисанеЗаглавие: Re: Парти по пижами - Дженифър, Хестия, Вивиана, Хари   Вто 25 Мар 2008, 22:04

-Разбира се,че си руса.Какво става Хес?Какво става с теб?Какво им има на всички.Имам чувството ,че съм на друга планета-каза Джен,малко притеснена.Хес я погледна и отвърна...
П.П.Измисли нещо.......
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник

Female

Описание
Герой:

ПисанеЗаглавие: Re: Парти по пижами - Дженифър, Хестия, Вивиана, Хари   Вто 25 Мар 2008, 22:30

-Добре съм - излъга безочливо Хестия - Искаш ли да пийнем - Хестия искаше да избяга от темата и си наля чаша розе....
- Ти как сиДжен, напоследък ми изглеждаш доста унила? Да не се е случило нещо?

cleopatra
Banned
Banned

Female

Описание
Герой:
Особености:

ПисанеЗаглавие: Re: Парти по пижами - Дженифър, Хестия, Вивиана, Хари   Вто 25 Мар 2008, 22:40

Стоун впери поглед в Хес.Кротиките сини очи на момичето я гледаха предизвикателно.Джен почти веднага отби погледа си.Наля си голямо количество джин около 500 мл и си сложи малко лед.Хес я проговори:
-Джен ,разкажи ми.
-Само ако кажеш и ти?
Джоунс кимна.Джен пък отвърна:
-Да случи се,но едва ли мога да вярвам на някой вече.След всичко което се случи,мога да вярвам единствено на директорката.
Джоунс не повярва на ушите си.Отмина време докато се съвземе на пълно и после промълви........
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник

Female

Описание
Герой:

ПисанеЗаглавие: Re: Парти по пижами - Дженифър, Хестия, Вивиана, Хари   Сря 26 Мар 2008, 16:11

Хестия беше свикнала да не й доверяват нищо. Та все пак тя беше свързана с амаранда, части от него жиееха в нея... Тя се усмихна горчиво на себе си....
-Кери, Кери, Кери, на нея всички й имаме доверие.... Това е добре... Лошото е че аз не съм свикнала да разкривам тайните си.... - Хестия си наля 50мл джин и 250 тоник, сложи си малко лимон и една идея захар да не горчи и отпи.
-Трудно е да се има довериена когото ида е било... - Джея я изгледа странно

kathy
Talanted wizard
Talanted wizard

Female
Брой мнения : 829
Registration date : 02.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

ПисанеЗаглавие: Re: Парти по пижами - Дженифър, Хестия, Вивиана, Хари   Сря 26 Мар 2008, 16:44

Вивиана влезе в залата,бе чула за партито по пижами и както си му е реда си бе сложила пижама-любимата й,която беше яркочервена,о отгоре бе сложила сребристата си нощна мантия.Видя Джен и Хес,които си разговаряха мило:
-Здравейте-поздрави тя с мила усмивка,взе си чаша ябълков сок от масата и седна при другите момичета,като ги прегърна мило-Е...момичета чух че тази вечер трябва да се забавляваме-каза Вививана като се опитваше да бъде весела.
Сетне погледна към русата коса на Хестия и й се усмихна с малко горчивина...

Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник

Female

Описание
Герой:

ПисанеЗаглавие: Re: Парти по пижами - Дженифър, Хестия, Вивиана, Хари   Сря 26 Мар 2008, 16:49

-Какво?!? - попита Хестия изплашено. - НАли е руса, нали е руса? Къде има огледало?! НАли е руса?!?- момичето се беше изплашило, наистина много.... Тогава някой я прекъсна....

kathy
Talanted wizard
Talanted wizard

Female

Описание
Герой:
Особености:

ПисанеЗаглавие: Re: Парти по пижами - Дженифър, Хестия, Вивиана, Хари   Сря 26 Мар 2008, 18:44

Вивиана бе започнала да се смее:
-Нее Хес...руса си,спокойно-каза Виа през смях,но при строгия поглед на Хес и Джен стана сериозна-не исках да те плаша,просто се зачудих какво е да се криеш зад фалшива маска-каза Вивиана сякаш говореше повече на себе си отколкото на момичетата.
-Е...-каза Виа очакващо-какво ще правим тази вечер...

Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник

Female

Описание
Герой:

ПисанеЗаглавие: Re: Парти по пижами - Дженифър, Хестия, Вивиана, Хари   Сря 26 Мар 2008, 18:51

Хестия мразеше начина по който изглежда наистина.... Беше плашеща, като самият ЛОРД НА СМЪРТа. Дали беше правилно да се крие.... Дали не беше по-добре да сложи край на мъчението на всички, дали да не погуби амаранда, заедно със себе си, за да предпази другите.... Беше й труддо много трудно. ТЯ се върна към реалността:
-Ами, би трябвало дасе забавляваме нали - попита тя леко унило

cleopatra
Banned
Banned

Female

Описание
Герой:
Особености:

ПисанеЗаглавие: Re: Парти по пижами - Дженифър, Хестия, Вивиана, Хари   Сря 26 Мар 2008, 19:04

-Да би трябвало,но докато не ми кажете какво става,няма да станете от тук-отвърна съвсем сериозно Джен.Тя бе станала доста заплашителна,още от когато,разбра,че нещо става тук.
-Какво искате да знаете професор Стоун?-каза Хестия леко саркастично
-Мила ми професор Джоунс,добре знаете на къде вървят нещата.Изправени сме пред война,а вие с госпожица Рейвън се правите на мили душици.-това бяха може би последните и думи.Тя стана,но Джоунс я спря с думите.......
harry_2
първокурсник
първокурсник

Male
Брой мнения : 272
Дом : Венъмхолд
Registration date : 07.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

ПисанеЗаглавие: Re: Парти по пижами - Дженифър, Хестия, Вивиана, Хари   Сря 26 Мар 2008, 19:08

- Разбрах, че ще се забавляваме - чу се гласът на Хари от входа, - а не, че ще се разпитваме. Е, здравейте! Какво ще правим?
Хари беше облечен както обикновенно.
Вижте профила на потребителя http://ninja-academy.bestoforum.net/index.htm
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник

Female

Описание
Герой:

ПисанеЗаглавие: Re: Парти по пижами - Дженифър, Хестия, Вивиана, Хари   Сря 26 Мар 2008, 19:18

"Мили душици! Какво очакваш Джен, да седна насред стаята и да рева ли? Да се тръшкам че съм различна, че съм болезнено различна ли? Е не, няма, по доблре да умра отколкотода го направя! Джени, наистина трябва да си поговорим, наистина явно имаме доста какво да си кажем, но бас държа че всеки във академията знае повече за мен от мен самата... - да това бяше вярно. Това че виждам различни неща, че видът ми може да стаписа човек, точно както вида на Лорда на Смърта е друг въпрос. МИсля че и двете трябва да отидем при Кери и да си поговорим и трите" -това чу Джен в мислите си, е Виви също, но само те 2те
-Здрасти Хари - каза вече на глас Хестия - КАк си?

harry_2
първокурсник
първокурсник

Male

Описание
Герой:
Особености:

ПисанеЗаглавие: Re: Парти по пижами - Дженифър, Хестия, Вивиана, Хари   Сря 26 Мар 2008, 19:29

- В момента добре. Вие как сте? Какво ще правим тази вечер? - отвърна Хари.
kathy
Talanted wizard
Talanted wizard

Female

Описание
Герой:
Особености:

ПисанеЗаглавие: Re: Парти по пижами - Дженифър, Хестия, Вивиана, Хари   Сря 26 Мар 2008, 20:02

Вивиана се почувства малко виновна заради реакцията на Хес и Джен:
-Брадата на Мерлин-каза Вивиана високо-защо винаги правите нещата толкова сложни...Та нима живота ни не е достаъчно проблемен та да го правим още по-труден...-тя се бе ядосала,но нямаше анмерение точно сега да си разваля единствената осводенат аот грижи вечер:
-Е,хари разкажи ми какво става с теб...-тя погледна хари,които още наблюдаваше Джен и Хес-А остави ги да се разправят...те явно не разбират смисъла на "да забравим за малко"-каза Вивиана ядно...

harry_2
първокурсник
първокурсник

Male

Описание
Герой:
Особености:

ПисанеЗаглавие: Re: Парти по пижами - Дженифър, Хестия, Вивиана, Хари   Сря 26 Мар 2008, 20:13

Хари се усмихна, седна и си взе чаша "STRAWBERRY NIGHT"
Изведнъж се сепна.
- Това е пижамено парти!
Той тръгна към изхода и каза:
- Сега се връщам.
След 10 минути той отново беше тук...
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Парти по пижами - Дженифър, Хестия, Вивиана, Хари   

Парти по пижами - Дженифър, Хестия, Вивиана, Хари