Academy of Magic

Нека магията бъде с теб!

ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

Скицникът на Еверал

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Everall
първокурсник
първокурсник

Female
Брой мнения : 138
Къща : Имението "Уайтуей"
Дом : Клевърмайнд
Registration date : 02.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

ПисанеЗаглавие: Скицникът на Еверал   Нед 10 Фев 2008, 12:40

Е, ти ще бъдеш моя дневник. Нищо че си скицник, обичам да рисувам така че ще си ми по-удобен. А и си малък скицник, с една дума - страхотно. Не ти обещавам да пиша често. Никога не съм можела да потдържам дневник дълго...
И така, записах се в едно училище - Еирен. За сега съм намерила само няколко интересни човека. Най-близка чувствам Виа, едно доста симпатично момиче. И загадъчно, разбира се. Има нещо в нея и нямам търпение да разбера какво. Ръководителят на дома ми също е доста интересен. Има странна външност и нещо беше доста нервен една вечер. Но нищо, за сега не сме в една и съща приателска среда така че надали скоро ще разбера какви са тревогите му. Има и едно добро момиче, Хестия. И познай... лилавият пламък! Като го видях направо изгубих ума и дума... Трябва непременно да разбера от къде го притежава.
Трябва да призная, че изпитвам известна носталгия към дома и най- вече към Искра - конят ми.
Има бал по случай откриването на училището. Не ме покани никой, но не се и учудвам. Не се постарах да се запозная с много хора. Става ми нещо, не мога да се изтръгна от спомените и отново изпадам в меланхолични настроения...
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя

Скицникът на Еверал
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1