Academy of Magic

Нека магията бъде с теб!

ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

Кабинета на Бричстоун

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
cleopatra
Banned
Banned

Female
Брой мнения : 847
Registration date : 07.11.2007

Описание
Герой:
Особености:

ПисанеЗаглавие: Кабинета на Бричстоун   Нед 30 Дек 2007, 12:14

Той бе просторен и спретнат с наредени един след
друг чинове.Имаше лавица с книги точно зад бюрото на учителката и
винаги й бяха под ръка.
Всеки може да идва без покана по какъвто и да е случай
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
KIKO
Talanted wizard
Talanted wizard

Male
Брой мнения : 726
Къща : дворецът в Монако
Дом : Вемънхолд
Сума в Гринготс : 37450 паунда :Р
Registration date : 07.03.2008

Описание
Герой:
Особености:

ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Бричстоун   Пон 17 Мар 2008, 22:09

Алекс каза,че въобще няма да казва нищо повече, от колкото вече е казал. Каза достатъчно неща, пазеше едно единствено дълбоко в сърцето му тайнство. Но той бе силен по характер,неуморим така че успя да затвори тази си тайна там най-надълбоко с помощта на Шай учителката му по окулмантика.
След това каза-

-Няма да кажа нищо,правете ме каквото искате....нямам магическа пръчка,нямам никакви отвари,нищо което да ме помогне да се измъкна,но няма и да се предам...Само директорката може да ме накара да говоря,никой друг...
cleopatra
Banned
Banned

Female

Описание
Герой:
Особености:

ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Бричстоун   Пон 17 Мар 2008, 22:18

-Сигурен ли си ,че искаш да говориш пред директорката,Де муун-попита Хари
Алекс си пое въздух,макар едвам-едвам,въжетата на Стоун го стягаха.
Професорката разбра и ги отпусна малко..След това отиде и седна на стола си.Погледна към Хес и каза:
-Хес били ми казала,какво правиш с него,като ти поръчах да дойдеш само с Вивиан.
-Хъм,като идвах насам,чух вика му и го видях да се приближава.После видяхме Вив в пламъците,но всъщност това не бе истина.Явно Някой
искаше да ни заблуди.Случайно да знаеш кой?
-Имам няколко предположения,но немисля да ги споделям сега.-отвърна Стоун.След това нареди:
-Хари,повикай Каролина,искам да го разпита.
Момчето се почуди за миг ,но кимна и понече да тръгне.,но Хес го спря....
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник

Female
Брой мнения : 1526
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Бричстоун   Вто 18 Мар 2008, 12:27

-Бих искала да разменя няколко думи на саме с Кери. TТака или иначе щях да ходя при нея. Мога ли аз да отида? Ще й кажа каквото имам да й казвам за 1 мин, после ще я доведа тук. - Хестия огледа стаята. Виждаше Алекс вързан като престъпник,А всички останали бяха готови да му се нахвърлят като хрътки във всеки един момент. Само тя не го оприличаваше на престъпник, дали беше права? и дави сега беше редно да го остави с Виви и Джен, тук? Само тя ли не виждаше просто дин престъпник в него, тя ли грешеше, ири беше единствената права във стаята? Зачака, дали жен ще я пусне...

Последната промяна е направена от Lady Cool на Вто 18 Мар 2008, 15:43; мнението е било променяно общо 1 път
cleopatra
Banned
Banned

Female

Описание
Герой:
Особености:

ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Бричстоун   Вто 18 Мар 2008, 12:34

-Хъм ,немога да те спирам така,че върви.После ви искам и двамата тук,с вас да бъде и Кери.Ако нещо стане ме уведомете.
Хес и Хари кимнаха и излезнаха.Останах само вивиан и Алекс.Тогава.......
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник

Female

Описание
Герой:

ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Бричстоун   Вто 18 Мар 2008, 21:03

Хестия и Хари се върнаха в кабинета, без Кери.
-Нямаше я, оставих и бележка, да дойде веднага, щом може. - Ала Хетия замлъкна при вида пейзажа. Алекс вързан с още въжета, а Джен и Виви....

KIKO
Talanted wizard
Talanted wizard

Male

Описание
Герой:
Особености:

ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Бричстоун   Вто 18 Мар 2008, 21:07

Стояха и точеха зъби и пръчки на Алекс.
Той започна да се смее и изпадна в истерия,останалите се оплашиха. Алекс се разкриещя: Нищо няма да кажа, същественото е невидимо за очите....азз не съм лошият...Аз по зъл и от злия...няяяямаааа да ме победите,нищо няма да кажа, ясно ли ви е...
harry_2
първокурсник
първокурсник

Male
Брой мнения : 272
Дом : Венъмхолд
Registration date : 07.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Бричстоун   Вто 18 Мар 2008, 21:11

- Ти си луд. - каза хари със студен глас, нещо не о бичайно за него. - Това още повече ме навежда на мисълта, че имаш нещо общо с "шефа". Дано дирокторката да се върне скоро, защото трябва да и кажа това.
На Хари му поникваха нокти и козина, затова...
Вижте профила на потребителя http://ninja-academy.bestoforum.net/index.htm
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник

Female

Описание
Герой:

ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Бричстоун   Вто 18 Мар 2008, 21:13

Хестия с бързи крачки прекоси стаята. Отидо до Алекс и хвана главата му с ръце, за да го накра да я погледне.
-алекс - Тя го погледна загрижено и нежно, нещо от което Виви, Хари и Джен се вбесиха, но сега нямаха думата. - Какво има? Алекс, погледни ме, моля те. - Хестия не го пускаше, въпреки че той се гърчеше. - Невидимо за очите, Алекс, аз съм леглимант, като теб, зная какво е невидимо за очите. Алекс, успокой се, моля те, какво има, кажи ми, само на мен... - Алекс спря да се хили, разбра че това момиче поне малко го е глижа за него. Забеля начина по който ге гледа, загрижено... Той...

KIKO
Talanted wizard
Talanted wizard

Male

Описание
Герой:
Особености:

ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Бричстоун   Вто 18 Мар 2008, 21:33

той я погледна в очите... но нищо не можеше да каже... Искаше му се да й сподели доста неща,но нито му беше мястото,нито времето. Затова започна да цирика и беснее:
-Вие сте луди, крокодили,караконджили, пепелянки,парцали и т.н. Нищо не можете да ми направите,аз съм наааай-добрият. Всички стоятха и го гледаха, не вярваха на очите си,като че ли наистина Алекс се бе побъркал,или по-скоро дявола се събуждаше....
cleopatra
Banned
Banned

Female

Описание
Герой:
Особености:

ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Бричстоун   Вто 18 Мар 2008, 21:36

-Алекс престани.Хес дай му отварата веднага.-заповяда Дженифър
Хес я поглледна и после погледна Алекс.Но не помръдна.
-Хари,били ми разказал какво чу.-обърна се с благ тон Стоун към съкурсника си.
Момчето я погледна и започна
П.П.Измислете нещо......
harry_2
първокурсник
първокурсник

Male

Описание
Герой:
Особености:

ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Бричстоун   Вто 18 Мар 2008, 21:41

- Нещо, което не е за ушите на вички. "Шефът", един наш "приятел" - започна той като си помагаше за кавичките с ръце, - Мисли да превземе училището: да върне петия дом, който да е върховния дом. Той ще нападне. Ще има вътрешен човек. Смятам, че това е Алекс - довърши той и изгледа Алекс със студен поглед.
KIKO
Talanted wizard
Talanted wizard

Male

Описание
Герой:
Особености:

ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Бричстоун   Вто 18 Мар 2008, 21:45

-Я се сткрии бе смешкооо, аз и петият дом. По-всеотдаян ученик към своя дом от мее няма,съжалявам но това беше най-най-смешното нещо което чух-Отново Алекс изпадна в истерия...смееше се,викаше,ревеше,ужас. И продължи ръмжейки и давейки се
-Аз съм от Венъмхолд,четвъртият дом,най-добрият, никакви пети,първи или втори домове,само Венъмхолд.Аз съм истински Венъмхолдец така че престанете с нападките, жалкиииии стеее отново изрева като звяр.... като че ли имаше още сили да продължи така да изразходва енергия още три дена...трябваше някой да направи нещо...
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник

Female

Описание
Герой:

ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Бричстоун   Вто 18 Мар 2008, 21:50

Хестия го погледна. Сведе поглед и седна до него. Знаеше, че няма да стане със сила.
-Позволи ми....
-Не! - извика алекс, - няма да ти позволя да влезеш в ума ми!
-Добре, тя приклекна пред него, за да го види, какво да направя? КАк да ти помогна?

KIKO
Talanted wizard
Talanted wizard

Male

Описание
Герой:
Особености:

ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Бричстоун   Вто 18 Мар 2008, 21:55

-Не искам помощ от никой и от инщо, не виждаш ли че на теб ти трябва помощ, пази си силите за себе си, не за мен. Мога и сам да се справя, но не искам да бързам, чакам да дойде подходящтият момент и ще се измъкна от тууук. Не искам да стоя завързан на едно място,като пристъпник. Ще се освоблода и всички ще ми платите...Алекс отново навлезе в своята истерия, беше целият зачервен,вените му изпъкнали,не знаеше какво прави,защо го прави и какво говори, въобще беше определено нервен и неуравновесен.....
kathy
Talanted wizard
Talanted wizard

Female
Брой мнения : 829
Registration date : 02.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Бричстоун   Вто 18 Мар 2008, 22:06

Вивиана досега стоеше притаена в ъгъла,не искаше да се занимава с Александър,но виждайки състоянието ,в което изпадна тя пръстпи към него"
-Хестия отстъпи-Хес се възпротиви,но Виа вече бе възвърнала спокойствието си-Алекс-заговори тя тихо,но все пак със студенина-нямаш право така да ни убиждаш...каквото и да ства с теб,по-добре ни кажи Венъмхолдецо,защото ние сами не знаем какво да мислим...-Виа говорееш так ,сякаш хипнотизираше,гласът й бе монотонен.
Тя вдигна за момент поглед към Хари и Джен,бе объркана,сетне погледна и Хес,която гледаше нежно към буйстващия Алекс.
-Е...гопсподин Де Муун,надяваме се на отговорите си...ние не сме жиовтни,няма да обвиняваме никой без ад сем сигурни във вината му...-тя говореше спокойно и хладнокръвно,което видно много изненада Джен и Хари,но погледа на Виа бе непроницаем,хладен...

Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник

Female

Описание
Герой:

ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Бричстоун   Вто 18 Мар 2008, 22:44

Хестия още гледаше Алекс, неискаше да го нарани, знаеше че няма да се получи нищо така, с насилие. Но правилният подход ли бе избрала? ТО още го гледаше в очите, беше приковала погледа му, виждаше в него болка, страдание и самоовение.
-Не съм си и помисляла, че искаш помощта ми, принце. - тя натърти на последната дума, та той малко да се осъзнае къде се намира. Естествено не помогна, та това беше Алекс.- Хайде сега, стига си се правил на две и половина- Хестия сякаш говореше на малко дете. Приближи се, той се облегна назад, а тя докосна с магическат си пръчка белега му. Той не изчезна. - Люлка, а? Алекс, люлката неможе да причинява неизличими белези, само черните магии могат. Хайде сега, отговори на въпросите на Вавина...

ПП. Кери моля те намеси се!

KIKO
Talanted wizard
Talanted wizard

Male

Описание
Герой:
Особености:

ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Бричстоун   Сря 19 Мар 2008, 16:03

-Няма да отговоря ни никакви въпроси. Вие всичките сте луди и сте обсебени, мислите си че аз нося отговоронст за вашите проблеми.Ще си отмастя, яма да бързам, но нищо няма да ви кажа въобще не се и надявайте. Ще говоря единствено и само пред директорката, тя ако ме попита ще й отговоря,на никой друг нищо няма да отвърна....-Алекс очакваше момента в който да избяга....
kathy
Talanted wizard
Talanted wizard

Female

Описание
Герой:
Особености:

ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Бричстоун   Сря 19 Мар 2008, 17:38

Вивиана се усмихна тихо,сякаш на себе си,знаеше,че с Александър Де Муун нищо ням ада постигне:
-Недей да отговаряш-заговори тя на завързания-но не си мисли,че ще можеш да се измъкнеш...оттук ще излелзеш единсвено,когато разберем анмеренията ти-Вивиана гледаше с все още леден поглед.погледна към Хес.Видя,че приятелката й е някак притеснена,затова й намигна скришом-никой няма да зилезе оттук преди да се разясби тази ситуация-каза Ви с леден глас...

Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник

Female

Описание
Герой:

ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Бричстоун   Сря 19 Мар 2008, 18:32

Хестия погледна през прозореца. Какво ли му ставаше на това момче? Какво ли й ставше и на нея, защо толкова беше загрижена!? Разтърси глава, после отидо до Вив и й прошепна нещо в ухото - само тя да я чуе. Двете се ухилиха, но само за секунда. После Хестия заобикаля из стаята. Ккво ли ставаше? Хари не бе леглимант, както и Виви, и Джен.... В стаята само тя и Алкес, имаха тази дарба. Дори и при алекс тя не бе много развита. Тя можеше да го притисне и на сила да влезе в ума му, но Хестия мразеше този подход, знаеше каква е болката и за двете лица, нападателя и жертвата. Тя погледна към Джен, която вече беше на края на благия тон, дори вече го бе преминала. Виви май се държеше, а Хари, се мъчеше да не се преобразява. Всеки си беше затворен в неговите мисли и чакаше Кери. Хестия се зачуди, има ли смеисъл да остава? Погледна към вратат, ала Вив щеше да я изпепели с поглед, още тогава. Хес отиде към прозореца, вдиа нещния хладен въздух,който напълни дробовете й със студ. После се огледа - луната грееше, звездите хвърляха светлина към земята, и само няколко сови пееха някъде в далечината. Хестия се поотпусна, когато нещо не я стресна. Това бе гласа на...

harry_2
първокурсник
първокурсник

Male

Описание
Герой:
Особености:

ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Бричстоун   Сря 19 Мар 2008, 20:49

...Хари:
- Какво беше това? - извика той.
- Кое? - очудиха се всички.
- Не чухте ли взрива? Нещо става. - Аз тръгвам. Сигурно "шефът" напада.
Той вдигна пръчка, но точни преди да се магипортира...
kathy
Talanted wizard
Talanted wizard

Female

Описание
Герой:
Особености:

ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Бричстоун   Сря 19 Мар 2008, 21:57

...Вивиана се изправи пред него и сложи ръка на рамото му:
-Хари...не отивай никаде-Виа бе разтевожена-това,което чуваш не е истина,то е като онова фалшиво видение което Хес е видяла в замъка...-Виа погледна Хари в очите,искаше му се той даможе да види мислите й сега...тръгнеше ли сег асе излагаше на невъобразима опасност.
-Професоре-обърна се Виа към Стоун-нещо става...той е примамка -Виа посочи Алекс-такъв е палнът...да ни задържи тук...нещо се лсучва-Вивиана вече говореше някак истерично,а очите й започнаха да стват целите бели...

Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник

Female

Описание
Герой:

ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Бричстоун   Чет 20 Мар 2008, 15:09

-Виви!? Какво ти е? Добре ли си? - Попита Хестия. Забеляза че на Виви нещо й става и я задърпа към едни стол.- Седни, какво ти стана? - Нече наближаваше полунощ. Магията в/у Хестия отслабваше, скоро косите й щяха да станат черни, а кожата й бяла, и други неща щяха да се променят, щеше да запази момичешкият си облик, но щеше да е напълно променен. НО сега не бе важно. Хестия погледна Виви в очите и зачака отговор!

kathy
Talanted wizard
Talanted wizard

Female

Описание
Герой:
Особености:

ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Бричстоун   Чет 20 Мар 2008, 15:51

Вивина заговори тихо на ухото на Хес,която бе придърпала до себе си,защото усещаше,че силити я напускаха.Очите ан Виа сега бях станали напълно бели,сякаш плътн апелена бе стоварена върху тях:
-Ако те видят такава,каквато си...-Виа замлъкна изведхъж,бе впериал погледа си в Хестия-не трябва да те виждат,ако някой друг разбере-каза Виа вече задъхана-...ще разбере и той...Той не трябва да разбира-гласът на Виа бе станал по-плътен-а тогава няма да се поколебае да дойде за теб....Той е просто примамка-каза Вивиана посочила Александър Де Муун-не им давай да те видят-каза последно Виа като бе хванала и стискаше здраво ръката на Хестия,след което я пусна и се изправи,застанала в много странна поза...

Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник

Female

Описание
Герой:

ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Бричстоун   Чет 20 Мар 2008, 16:04

Хестия изнервено се опита да каже нещо, ала неможа. Погледна към Джен, Хари, Алекс и Виви.кога ли Кери щеше да дойде? Какво ли да направеше? Беше странно бледа и Джен забеля това:
-Хестия, - заговори тя. - Искаш ли чаша вода? изглеждаш ми доста бледа. Добре ли се чувстваш?
Алекс беше спрял да се прави на луд, ХАри вече беше добре, и всички приковаха погледи в Хетия. Тя се стресна, при мисълта, че незнаеше кога ще свърши действието на магията.
"Амарандът променя физическите ми черти, облига ми, защо не ми дава и аз да го правя? Защо не ми дава сили на метаморфмаг?" - помисли си тя.
акво ли да направя? Да бягам немога, да сескрия - няма как, да продължа магията - невъзможно" - продължи с размишленията. После се сепна:
-Не, добре съм. - излъга тя. - Но не бих отказала чаша сок от вишни. - Хес щеше да каже вино, но не бе добре за здравето й да пие късно вечер вино.
Джен присви устни, но все пак и подаде чаша сок от вишни. Хести я пое с лека усмивка отиде при прозореца. Извади тайничко от джоба си едно шишенце с надпис "Заблуда".
"Опастно но единственият начин.Дано да помогне. ....Съставките карат другите да си те представят така, както искаш....."
Припомни си тя и изля 3 капки в чашата. "Ще действа още час. Дано е достатъчно."
Хестия изпи течността после се обърна. Кожата й още беше бяла, но вече почвашеда става по-нормална. Слава богу косите й и нещо друго в нея още не беочнало да се променя. Тя погледна отново към Вив. После отиде до Алекс. ПОгледна го право в очите. После Вив я издърпа настрани и й каза...

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Бричстоун   

Кабинета на Бричстоун
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next