Academy of Magic

Нека магията бъде с теб!

ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

Пред дЪската

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
*** МИРАНДА ЖАР ***
първокурсник
първокурсник

Male
Брой мнения : 109
Registration date : 01.05.2008

Описание
Герой:
Особености: Без особености

ПисанеЗаглавие: Пред дЪската   Сря 07 Май 2008, 18:59

Всички ученици ще бъдат изпитвани, един по един и ще имат оценка върху информацията която ще изкажат и покажат (написвайки доклад-домашна).
Тук в тази тема, Миранда Жар ще повиква ученик по именно след като постави задача за вкъщи, и следващият път той трябва да отговори под формата на РП. След което ще получи оценка.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
*** МИРАНДА ЖАР ***
първокурсник
първокурсник

Male

Описание
Герой:

ПисанеЗаглавие: Re: Пред дЪската   Пон 12 Май 2008, 20:03

Когато свърши урока за древноримските философи, Жар заговори хладно:
-Всички вие, присъстващи тук ще бъдете изпитвани по веднъж устно, пред даската...като аз ви поставя задача, а вие ще трябва да я изпълните перфектно, под формата на презентация, назубряне, разказване, докади и т.н.
Ученици, първият който ще бъде на даската тази седмица е .... момент да погледна в списъка тъй като не ви познавам поименно. Нека на даската тази седмица да е Елеонор Дарагон.
Тук ли е тази девойка с име наподобавящо "Дракон"...
момичето вдигна плахо ръка.
Учителката заговори:
-Ти ще трябва най-късно до другият понеделник да ми представиш домашното (под формата на РП).
А то е да ми извадиш подбрани цитати от произведенията на Сенека. Да сформираш добър и смислен текст. Колкото по-внушителен и по-богат на смисъл е текста ти, толкова по-висока оценка ще имаш. Не искам да си измисляш! Само да преписваш. Мисля, че ще се справиш..но е важно да знаеш какво преписваш и как го преписваш...учителката се засмя истерично като изгори една птица прелитайки през прозореца.
-Хъм обикаляше цял де като муха без глава....

/Тук очаквам твоята домашна ако може така да се нарече, под каквато форма искаш РП и т.н./
*** МИРАНДА ЖАР ***
първокурсник
първокурсник

Male

Описание
Герой:

ПисанеЗаглавие: Re: Пред дЪската   Сря 21 Май 2008, 07:10

Миранда стоеше и чакаше момичето да се появи в кабинета й. Но Елеонор не се вяснала пред философката. Жар беше разгневена, че на толкова лесна задача клевърмайндката не се бе явила. Взе един лист, и с трепереща от гняв ръка написа:

" Г-це Елеонор Дарагон,
разочарована съм от вашата безотговорност. Не знам какви са причините, поради които не сте дошли лично да ми се извините. Съжалявм, но срокът беше дълъг, а вие дори не ми се обадихте че ще отцъствате, или да удължа срока. От началото ми правите лошо впечатление. И като наказание е ви отнема 150 точки от дома!
И разбмира се, ако проявите желание може да си възстановите точките... донякъде, като си изпълните поставената задача. Няма да ви отнемам правото да я напишете, ако искате."
Венъмхолдката постави листчето на бюрото и излезе. Знаеше, че рано или късно Елеонор Дарагон ще се появи и ще види бележката.
А сега се бе отправила в класната стая, където трябваше да предаде новият урок, и да провери старите домашни.
*** МИРАНДА ЖАР ***
първокурсник
първокурсник

Male

Описание
Герой:

ПисанеЗаглавие: Re: Пред дЪската   Вто 10 Юни 2008, 09:10

Миранда Жар стоеше и мислише кой да бъде следващия пред даската. Спря се на Ариман.
-Ариман да заповяда пред даската.... Искам да ми подготвиш текст за себе си. На пръв поглед е лесно но искам да ни обясниш ЗАЩО си оптимист или песимист, или пък реалист. Искам подробно описание. От текста ще получиш оценка. Задачата може да се приеме и като практическа, така че внимавай как ще я подготвиш и представиш... до следващия понеделник на бюрото да съм получила твоята домашна.
След което момчето кимна и си седна на местото.... Миранда остана на бюрото си четейки някаква книга.
Kaden
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~

Female
Брой мнения : 251
Registration date : 10.06.2008

Описание
Герой:
Особености: Различен

ПисанеЗаглавие: Re: Пред дЪската   Вто 10 Юни 2008, 23:30

Кейдън влезе за кратка диагностика в залата. Огледа се внимателно-всички се бяха извърнали към него. Фактът не му се понрави, но пък не смяташе да се задържа вътре. Нещо грабна окото му и той побърза да отбележи:
-Дъската се пише с "Ъ", професор Жар.-Хмм...струва ми се, че водите интересен монолог тук... Моля продължете-ще ви наблюдавам
Кейдън се завъртя и побърза да излезе. От къде щеше да ги наблюдава остана неясно.

първокурсник
първокурсник

Male

Описание
Герой:

ПисанеЗаглавие: Re: Пред дЪската   Вто 10 Юни 2008, 23:47

Миранда побесня. Как можеше някой да влезе по време на часа й.
Не можеше и да разбере как така с цялата си наглост някой си ще влезе и ще я критикува така саркастично.
-Хъм, за какъв се мисли този нехранимайко! Той ще ми казва как се пише дъска.. Дъска, даска все същата работа е! Само да го видя пак...- каза заплашително след като видя как дългокосият мъж излезе от залата.
-Е, ученици ако имате въпроси на разположение съм. Ако пък нямате четете уроците си... преговаряйте идва края на годината и трябва да направим изходното ниво, което ще е много трудно.
След което философката се захвана да чете книгата си.
*** МИРАНДА ЖАР ***
първокурсник
първокурсник

Male

Описание
Герой:

ПисанеЗаглавие: Re: Пред дЪската   Сря 18 Юни 2008, 07:45