Academy of Magic

Нека магията бъде с теб!

ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

Селена Archer

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Sun
първокурсник
първокурсник

Female
Брой мнения : 100
Дом : Бръдхенд
Registration date : 25.04.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

ПисанеЗаглавие: Селена Archer   Пет 25 Апр 2008, 21:54

Селена Archer - 14 годишна.

Тя е метаморфмаг и често променя вида си. Може да я видите в една минута русичка, а в другата чернокоса, най-образно казано. Дъщеря е на Черна магьосница и полу светъл, полу тъмен матьосник. Обича да носи сребро, най-вече. Няа братя и сестри. Всъщност незнае дали има. Селена е почти уравновесена. Очите й имат способноста с един поглед да преценяват що за стока сои пред тях, ала Селена запазва това за себе си. Не обича прекалено претруфените гримове и аксесуари, въпреки, че понякога и нея самата могат ходата да я видят с доста аксесуари по нея. Добра е както в магиите, нака и с лъка и сабята. Дарби.... Оклумант, Леглимант, Научила се е напълно да се контролра, това й помага, научила се е на още много неща, има си и вродени дабри, но за тях не сега.
Има белег, даже два, но и за тях в РПтата.

" -Тя ще се научи! - чу се леден женски глас.
-Не, тя е грешка, която трябва да премхнеш тя е твоя грешка! - отговори доста по-остър и дрезгав глас, явно на старица.
Това бяха, думите които често Селена чуваше, преди да заспи докато бе малка и всички я мислеха за вече заспала.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Годините минаваха, Селена порастваше, и все по-трудно ставаше тази грешка да бъде премахната, дори невъзможно.
-Селена, можеш да починеш малко след лова. - каза респектиращ на вид мъж, с благ глас.
-Добре, татко. - отвърна Селена и тръгна към стаята си.
Вървеше по големия коридор, към стаята с дъбова врата в края на коридора, когато отново чу до болка познаните реплики на спор м/у майка си и баба си. Вече й бе дошло до гуша да ги чува и спря пред махагоновата врата, от където се чуваше спора. Влетя в стаята и заговори, с още по-студен и от на двете жени глас.
-Повечето хора казват че са сгрешили и че искат да умрат, това било единствения начин да се поправят, а аз съм сгрешила че съм се родила, според повечето, които ме познават, но нямам намерение скоро да поправя грешката си.
Тези думи смразиха бабата, а майката надигна леко глава. Може и да беше една от най-страховитите тъмни магьосници, но винаги темата за дъщеря й й беше болна.
-Селена, мислех че си на лв с татко си... - започна малко по-меко майката.
-Бях. - отряза Селена и излезе от стаята.
Селена влезе в стаята си, беше голяма и уютна. На прозореца стоеше малка сова. С писмо от Ейрен. Зачете се и след това, без дори и едно мусколче по лицето й да потръпва. Тя взе куфара си и започна да подрежда, дрехите си и принадженостите си. Тъкмо сгъваше една черна блузка, когато някой почука на вратата.
-Влез! - отчетливо каза Селена.
Майка й влезе в стаята и при вида на събиращата си багажа дъщеря остана неподвижна, на мясно.
-Какво правиш, Селена?
-Събирам си багажа. Писна ми от 14 години да слушам баба, която ме смята за най-лошото на този свят, не ми е приятно да виждам и как стоим на една маса за преговори и ме смятат за по-нисша от тях. - каза съвсем спокойно Селена
-Не е така, просто си малка. - започна майката. - Ти си по-различна, виждам че не говориш много, че, наистина си по-различна.
-Да майко, различна, да всички ме мислят за такава и светлите и тъмните, това че не говоря много, че не съм като повечето 14 годишни, мислещи за грим и дрешки, не означава че съм по-нисшо същество от останалите, напротив....
-Да, така е. Къде отиваш?
-В Ейрен.
-Рийпър. - процеди майката.
-Ем... Тя и Каролина Бърг.... - отговори Селена.
-Ами ние тук?
-Вие?
-Да, сега като те няма около нас.
-Мога да убивам, мога да помагам, мога да говоря, няма да ми се случи нищо. Спокойно. Вярвам в теб и татко.... Само, гледай да не убиеш целия свят....
-Няма, предай това на Рийпър, като я видиш. - жената побутна едно пакетче в ръцете на дъщеря си. - има писмо и едно нещо, което ... Маделин знае.
-Довиждане, мамо.
-Баща ти, в министерството... - каза все още спокойно майката на Селена.
-Да, зная аврор е... Това не ме притеснява, никак даже. Разбрах го още като бях на 5. Довиждане, мамо.
-Довиждане, Селена."
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Admin
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~

Female
Брой мнения : 1572
Registration date : 07.10.2007

Описание
Герой:
Особености: Без особености